0

PREMIJER LIGA: Čelsi slavio protiv Barnlija za tračak nade, Tadićev Sautempton u sve težoj situaciji (VIDEO)

Objavljeno: 19.04.18 u 23:00

Fudbaleri Čelsija slavili su na gostovanju ekipi Barnlija rezultatom 2:1, u utakmici 34. kola engleskog šampionata.

Ovim trijumfom ekipa Antonia Kontea uspela je da iskoristi kiks četvrtoplasiranog Totenhema u Brajtonu i približi im se na pet bodova zaostaka, mada bi veliko čudo trebalo da se desi da dva londonska tima u poslednja četiri kola zamene mesta na tabeli.

Čelsi je na ovom susretu stigao do vođstva nakon 20. minuta igre i to nakon autogola Kevina Longa, a taj rezultat bio je na snazi sve do 64. minuta kada je domaćin izjednačio preko Ešlija Barnsa.

Međutim, nije se dugo čekalo na odgovor „plavaca“ koji su svega pet minuta nakon poravnanja došli do novog vođstva preko Viktora Mozesa, koji je tako postavio konačan ishod susreta i prekinuo niz Barnlija od pet uzastopnih pobeda.

Drugi meč večeri na „Kain Pauer“ stanionu igrali su Lester i Sautempton, a on je završen bez pogodaka.
„Sveci“ kojima gori pod nogama nisu uspeli da upišu tri boda na gostovanju nezainteresovanim „lisicama“, pa sada Svonsi uz utakmicu manje ima i četiri boda više od njih.