0

PRIMERA: Šok poraz Valensije, pobeda Eibara posle šest utakmica

Objavljeno: 18.04.18 u 21:52

U 33. kolu španske Primere Valensija je zabeležila drugi vezani poraz, ali bez posledica, Hetafe sanja Evropu.

U predgrađu Madrida ‘šapuće’ se o Evropi. Hetafe je sa 2:1 savladao Valensiju na Mestalji. U 16. minutu Remi je asistirao do Saureza, a ovaj je pogodio za 0:1. ‘Slepi miševi’ su do izjednačenja mogli u 26. minutu, ali je Maksimović šutirao pored gola. Hetafe je pitanje pobednika rešio u 49. minutu kada je Remi pogodio za 0:2. Samo tri minuta kasnije moglo je da bude 3:0 za goste, ali je Molina šutirao preko gola. Nadu Valensiji doneo je Rodrigo u 69. minutu. Do kraja meča Valensija je imala svega jednu šansu za izjednačenje, ali je šut Zaze glavom otišao preko prečke. U 86. minutu Pareho je pocrveneo.

Eibar je sa 1:0 pobedio Espanjol. Gol odluke postigao je Lomban u 32. minutu. Marko Dmitrović je stajao na golu pobednika, dok je Vukašin Jovanović utakmicu odgledao sa klupe.