0

PRIMERA: Baskijci sapleli Real na ‘Santjago Bernabeu’

Objavljeno: 18.04.18 u 23:47

U 33. kolu Primere Real Madrid je na svom terenu remizirao sa Atletik Bilbaom 1:1 (0:1) i sledi mu borba za treće mesto na tabeli.

Četa Zinedina Zidana je u problemu. Real je od mogućih devet bodova u poslednja tri kola osvojio svega dva. Na ‘Santjago Bernabeu’ večeras se gostio Atletik Bilbao.

Baskijci su poveli u 14. minutu, Kordoba je uposlio Vilijamsa, a ovaj lobovao golmana za 0:1. ‘Kraljevski’ klub je pretio preko Ronalda, Marsela i Asensija, ali do poluvremena promene rezultata nije bilo.

Početak drugog dela igre obeležile su dve šanse za goste preko Kordobe i Garsije. Sa druge strane pretili su Bejl i Modrić. Real je do boda stigao u 87. minutu kada je Ronaldo vratio loptu na ivicu kaznenog prostora do Modrića, a ovaj tukao po zemlji i pogodio.

Real Madrid je treći na tabeli sa 68 bodova, tri manje od drugoplasiranog Atletika sa mečom manje. Atletik Bilbao je u bezbednoj zoni.