0

KUP SRBIJE: Sjajna predstava Mačve i Mladosti, remi pred revanš u Lučanima

Objavljeno: 18.04.18 u 17:58

Prva utakmica između Mačve i Mladosti u polufinalu Kupa Srbije završena je nerešenim ishodom – 1:1.

Nikola Milinković je doneo vođstvo domaćima, da bi Stefan Dimić postavio konačan rezultat.

Prvo poluvreme proteklo je uz dosta uzbuđenja na obe strane, međutim za nijansu opasniji je bio domaći tim koji takvu igru nije uspeo da ‘unovči’ sa još nekim pogotkom.

Prvi je viđen u 26. minutu kada je sa oko 20 metara levom nogom gađao Milinković. Udarac nije bio toliko opasan, međutim lopta je odskočila pred Draganom Rosićem i tako prevarila golmana gostiju koji je što bi se fudbalskim žargonom reklo, primio gol kroz ruke.

Na sledeći pogodak čekalo se manje od deset minuta. Posle veoma lepe akcije je Dimić zatresao mrežu Mačve, nakon odigranog duplog pasa je sam izašao ispred golmana rivala i ‘bocnuo’ loptu preko njega.

(Izvor: YouTube/BALKAN HIGHLIGHTS)