0

PREMIJER LIGA: Totenhem i Brajton podelili bodove

Objavljeno: 17.04.18 u 23:56

Smiraj Premijer lige nema takmičarski žar, praktično je sve poznato – od šampiona do ekipa koje će u Čempionšip, pa ova završnica sezone protiče bez većih uzbuđenja.

Totenhem i Brajton su podelili bodove u meču 35. kola Premijer lige, ali nije došlo do bilo kakvih pomeranja na tabeli.

Totenhem je siguran na četvrtom mestu, sa osam bodova i utakmicom više od Čelsija, dok Brajton ima 36 na 13. mestu, uz osam bodova viška u odnosu na Sautempton, koji je u  zoni ispadanja.

Što se meča tiče, relativno dosadno prvo poluvreme zaboravljeno je već u 48. minutu posle gola Harija Kejna, a samo minut kasnije Orije je skrivio penal, a Gros pogodio za 1:1, što je ostalo do kraja.