0

SUPERLIGA KINE: Problem za ekipu Dragana Talajića, četvrti poraz iz šest utakmica

Objavljeno: 15.04.18 u 11:40

Strateg iz Bosne i Hercegovine ovu sezonu nije počeo kako se očekivalo.

Henan Đanje je pretrpeo novi poraz i to od tima koji ne spada u red onih kvalitetnijih iz Superlige Kine.

Čangčun Jatai je slavio sa 3:0 na svom terenu.

Već u 3. minutu su domaći stigli do vođstva kada je Žang uposlio Suna i to je bilo sve što se golova u prvom poluvremenu tiče. Vođstvo je u drugom minutu nastavka duplirao Vibe i tada se već moglo naslutiti da će Henan teško izbeći još jedan poraz.

Konačnih 3:0 postavio je Long Tan kada ga je uposlio Vibe koji je tako pored gola upisao i asistenciju.