0

PRIMERA: Viljarealu malo dva gola i igrač više

Objavljeno: 14.04.18 u 14:53

Fudbaleri Sevilje uspeli su da dođu do remija protiv Viljareala, iako je „žuta podmornica“ u jednom momentu imala dva gola prednosti i igrača više – 2:2.

Viljareal je poveo preko Rabe u 36. minutu, da bi u 62. Ben Jeder učinio „medveđu uslugu“ svojoj ekipi i zbog prigovora u roku od nekoliko sekundi zaradio dva žuta kartona, pa su poslednjih pola sata igrači Sevilje igrali sa deset igrača.

Šest minuta kasnije, Baka je povećao na 2:0, ali je u 76. usledila prava drama.

Prvo je Jaime Kosta u svom kaznenom prostoru igrao rukom, zbog čega je zaradio drugu opomenu i isključenje. Odgovornost je preuzeo Nolito, ali nije iskoristio penal, tačnije Asenjo je odlično reagovao.

Ne i minut kasnije, pošto je u 78. upravo Nolito posle centaršuta nakon slobodnog udarca sjajno zahvatio loptu i zakucao je u mrežu, a na 2:2 izjednačio je N’Zonzi u 82. minutu sjajnim udarcem iz daljine.