0

PREMIJER LIGA: Milivojević asistirao, Palas pobedio, Barnli u borbi za Evropu

Objavljeno: 14.04.18 u 19:17

Nastavljeno je takmičenje u Premijer ligi, a utakmice 34. kola dale su i nekoliko zanimljivih rezultata.

Kristal Palas je savladao Brajton rezultatom 3:2 uz sjajnu partiju Milivojevića, koji je i asistirao za odlučujući pogodak na meču.

Već u petom minutu bilo je 1:0 preko Zahe, potom je u 14. Tomkins povećao na 2:0.

Marej je golom vratio nadu gostima da mogu do makar boda u 18, ali je Zaha na asistenciju Milivojevića postigao treći gol u 24. minutu za dva gola viška Palasa, što je bilo, ispostaviće se,  nedostižno.

Uspeli su samo da smanje na 3:2 preko Izgverda.

Barnsi se nalazi na putu da zaigra u Ligi Evrope, pošto je savladao Lester sa  2:1, a Hadersfild je sa 1:0 pobedio Votford.