0

SUPERLIGA KINE: Četiri gola za 15 minuta u Šangaju, Nemanja Gudelj strelac za šampiona

Objavljeno: 13.04.18 u 14:10

U prvoj utakmici šestog kola kineske Superlige Šangaj Šenhua i Gvangžu Evergrande remizirali su rezultatom 2:2 (0:0), a gol je postigao i Nemanja Gudelj.

Ako do sada niste se navikli na golove u Superligi Kine, počnite da se navikavate. I ovo šesto kolo počelo je veoma efikasno, sa četiri gola u Šangaju, gde su svi pogotci pali u razmaku od 15 minuta.

Najpre je u 58. Žu doveo domaćina u vođstvo, da bi usledio ‘blic-krig’ šampiona za samo tri minuta.

Prvo je Gulart u 66. izjednačio rezultat, da bi nepunih 120 sekundi kasnije preokret Evergrandeu doneo srpski reprezentativac Nemanja Gudelj.

Ipak, usledio je novi odgovor Šangaj Šenheu, i to preko Ksua koji je u 72. minutu postavio konačnih 2:2.