3

SLS PLEJ-AUT: Zemun sve bliži opstanku

Objavljeno: 13.04.18 u 19:06

Odigran je prvi meč u okviru plej-auta Superlige Srbije u kom je Zemun u Gornjoj Varoši sa 3:0 deklasirao Bačku.

Zvanično 31. kolo otvorila je ubedljiva pobeda domaćina. Zemun je nastavio sa dobrim partijama ovog proleća. Četa Milana Milanovića je sa 3:0 savladala Bačku i napravila veliki korak ka sigurnom opstanu u ‘eliti’.

Vojvođane je načeo Vukadinović prelepim golom u 27. minutu. Bio je Zemun i posle tog gola bolji tim, a u 68. minutu je posle kornera Petkovića, visoki Cvetković loptu glavom smestio u mrežu. Šlag na tortu drugim golom na utakmici stavio je Vukadinović u 77. minutu.

Zemun je sada lider plej-auta sa 21 osvojenim bodom, dok je Bačka peta sa šest bodova manje.