0

SUPERLIGA KINE: Bivši tandem Atletika asistirao i pogađao, ali je Dalijen prokockao veliku prednost

Objavljeno: 07.04.18 u 12:07

U prvoj od dve utakmica današnjeg programa u Superligi Kine Dalijen Jifang i Čongkvin Lifan su remizirali rezultatom 2:2 (1:0).

Ko je ustao ranije da odgleda meč sa nekoliko bivših fudbalera iz Evrope nije se pokajao. Dalijen je poveo već u 18. minutu golom Vanga, a na asistenciju Nikolasa Gaitana.

On i Janik Karasko, bivši tandem Atletiko Madrida bili su zaslužni i za drugi gol domaćina u 56. minutu kada je Belgijanac asistirao Argentincu za velikih 2:0.

Međutim, od 60. minuta i crvenog kartona za vezistu Dalijena Žua sve je krenulo nizbrdo. Već posle četiri minuta Fernandinjo je prepolovio zaostatak Čongkvin Lifana, da bi veliki bod gostima doneo Cao šest minuta pre kraja utakmice.