0

PRIMERA: Brašanac se vratio, Leganes bio veoma dobar – ali je Mesiju upisao još jedan het trik

Objavljeno: 07.04.18 u 22:50

Posle mesec dana večeras je povratak nakon povrede u dresu Leganesa imao Darko Brašanac.

Međutim njegova ekipa nije uspela da izbegne poraz, Barselona je slavila sa 3:1.

Od 27. minuta Katalonci su došli do vođstva, da bi pre toga Kueljar skinuo stoprocentu priliku Luisa Suareza. Prednost je doneo Lionel Mesi veoma lepim udarcem iz slobodnog udarca sa oko 20 metara.

Samo pet minuta kasnije je Argentinac duplirao prednost nakon što ga je lepo uposlio Kutinjo, a on uspeo da se snađe među dvojicom defanzivaca Leganesa i pošalje loptu u mrežu.

Dosta slabije je Barselona ušla u drugi deo meča, što je iskosristio Leganes i stigao do gola. Ulaskom oporavljenog Darka Brašanca su gosti izgledali dosta bolje i povezanije na terenu, a strelac je u 68. minutu bio El Žar posle odličnog šuta sa ivice kaznenog prostora.

Leganes je bio još agilniji u nastavku i veoma blizu izjednačenja, međutim trećim golom večeras je Mesi otklonio pitanje pobednika.