0

BUNDESLIGA: HSV i dalje sanja opstanak, Kostić strelac

Objavljeno: 07.04.18 u 20:49

U poslednjem meču subotnjeg programa 29. kola Bundeslige, HSV je na svom terenu savladao drugoplasirani Šalke 3:2 (1:1).

San o opstanku i dalje se sanja u Hamburgu. HSV je na svom stadionu sa 3:2 savladao Šalke i ostao u šansi da se bori za opstanak. Gosti iz Gelzenkirhena su poveli golom ‘ala Maradona’, neregularnim rukom u 9. minutu preko Nalda. Samo osam minuta kasnije Kostić je izjednačio na 1:1.

HSV je vođstvo done Holtbi golom u 52. minutu, ali se Šalke nije predavao i uz dosta sreće preko Burgštalera je stigao do izjednačenja 2:2 u 63. minutu. Tri boda Hamburgeru doneo je Hunt evrogolom za TV špice u 84. minutu.