0

PARTIZAN NASTAVLJA DA GAZI: Dileme oko penala nije bilo, Ožegović rutinski, a onda bomba Danila Pantića! (VIDEO)

Objavljeno: 05.04.18 u 18:20

Posle osam minuta igre u drugom poluvremenu, Partizan je povisio svoju prednost na 3:0 protiv Borca iz Čačka, a ubrzo i na 4:0.

Akcija je tekla po desnoj strani gde je Marko Janković kroz noge igrača Borca poslao loptu do Jovana Cucina, a on pobegao svom čuvaru koji ga je sapleo sa leđa.

Sudija Majo Vujović nije imao dulemu, pokazao je na ‘belu tačku’, a odatle je loptu u mrežu poslao Ognjen Ožegović, za svoj drugi gol na meču.

(Izvor: youtube / AM Video7S)

U 62. minutu crno-beli su stigli do novog gola, četvrtog za sada. Posle kornera sa desne strane, odbrana Borca je samo na kratko otklonila opasnost, da bi loptu na ivici kaznenog prostora dočekao Danilo Pantić, zahvatio volej levom nogom malo iskosa i poslao neodbranjiv udarac u dalji ugao.