VRI NA ‘ENFILDU’: Liverpul poveo pod velom sumnje, pa je sevnula munja iz noge Čemberlena! A onda Mane donosi 3:0 (VIDEO)
Tim Jirgena Klopa počeli su silovito i odigrali uvodnih 30 minuta iz snova protiv favorizovanog Mančester sitija.
Mohameda Salaha ne zanima koje je takmičenje u pitanju, rešeta mreže nemilosrdno, a metu Mančester sitija pogodio je već u 12. minutu.
Ipak, akciji sa Firminom pre gola prethodila je duga lopta upravo ka Salahu koji je, deluje na snimku, bio u ofsajdu u tom momentu.
Sudija se nije oglasio, a kasnije je smušena odbrana ‘građana’ očajno reagovala i prvi put poklekla.
Sedam minuta kasnije Okslej Čemberlen je poslao razoran udarac ka golu Edersona, koji je bio nemoćan da zaustavi ovo topovsko đule. Bomba!
Onda se pokazala razlika između prosečnih i najvećih timova. Liverpul teži ka tome, zato je nastavio da pritiska odbranu gostiju i ona je ponovo posustala u 31. minutu. Strelac ovog puta bio je Sadio Mane. I to glavom!