0

VELIKA ŠTETA: Ženska kadetska reprezentacija Srbije se nije plasirana na Evropsko prvenstvo

Objavljeno: 26.03.18 u 20:29

Posle poraza od Italijanki, naše reprezentativke ostale bez plasmana na veliko takmičenje.

Završni turnir kontinentalnog šampionata koji se održava u Litvaniji će ove godine proći bez Srbije.

Nakon remija sa Čehinjama, Srpkinje su ubedljivo poražene od Italije koja je slavila sa 3:0. Naša selekcija je bila ravnopravna tokom prvog poluvremena, ali je igru presekao gol Tamborini u 29. minutu utakmice. Nastavila je Srbija da napada, međutim nije bilo dobre realizacije u završnici.

Na pola sata do kraja utakmice je Italija preko Frakas povisila na 2:0, da bi konačan rezultat drugim golom na utakmici postavila Tamborini.

U ovom kvalifikacionom ciklusu je Srpkinjama ostao još meč sa reprezentacijom Mađarske koji ima rezultatski značaj jedino za naše rivalke koje se bore za plasman na Evropsko prvenstvo.