0
ATP

MASTERS U MAJAMIJU: Duci Lajović preokrenuo Sebaljosa, sledeći je Kirjos

Objavljeno: 22.03.18 u 23:52

Srpski teniser Dušan Lajović pobedio je Argentinca Orasija Sebaljosa u prvom kolu Masters turnira u Majamiju.

Popularni Duci je na startu poznatog turnira na Floridi odigrao loš prvi i jako dobra naredna dva seta za preokret i trijumf posle neizvesnih dva sata i 13 minuta borbe.

Lajović je protiv Sebaljosa izgubio prvi set sa 6:3, ali se isčupao u ‘taj-brejku’ drugog seta i sa 7:2 izjednačio rezultat u setovima.

A onda je u trećem uspeo da napravi ‘brejk’ više od rivala i plasira se u drugu rundu ovog prestižnog turnira.

Tamo će ga čekati Australijanac Nik Kirjos, koji je na startu Mastersa u Majamiju bio slobodan.