0

SERIJA A: Albiol pokrenuo Vezuv, Napoli ponovo mašta o ‘Skudetu’ (VIDEO)

Objavljeno: 18.03.18 u 23:17

Na zatvaranju 29, kola Serije A, Napoli je teškom mukom savladao Đenovu sa 1:0, dok je Lacio kiksnuo u Rimu protiv Bolonje (1:1).

Posle jučerašnjeg remija Juventusa protiv SPAL-a rodila se nova nada za Napoli da bi mogao da se vrati i preokrene trku za prvim mestom u Seriji A.

I u tome su Napolitanci uspeli protiv Đenove, ali na jedvite jade tek u 72. minutu. Raul Albiol je večerašnji junak pod Vezuvom, jer je bio najsnalažljiviji posle kornera sa leve strane.

Samo je ‘liznuo’ loptu glavom, promenio joj smer i doneo veliku pobedu i radost svima na ‘San Paolu’.

U Rimu smo jedina dva gola videli u prvih 16 minuta. Najpre je u trećem minutu Verdi doveo Bolonju u vođstvo, al onda je u 16. minutu Lukas Leiva postigao izjednačujući i, ispostavilo se, i poslednji gol na susretu.

I Dušan Basta i Sergej Milinković-Savić su ceo meč presedeli na klupi za rezervne igrače.