0

SERIJA A: Napoli ostao u igri, Everton rekao stop ‘staroj dami’

Objavljeno: 17.03.18 u 23:04

Napoli bi mogao da se vrati u borbu za titulu, jer je večeras Spal zaustavio Juventus 0:0 i ‘zakuvao’ prvenstvo.

Doišla je ‘stara dama’ u Feraru da potvrdi dominaciju u Seriji A, ali se saplela. Bilo je to najslabije izdanje Juventusa ove sezone. Gosti su već na startu zapretili preko Asamoe posle sjajnih driblinga Daglasa Košte, ali je njegov udarac izblokiran. U 11. minutu je šutirao Iguain, ali je golman Spala bio na mestu.

U 17. minutu šut je okušao i Dibala, ali je zamalo bio neprecizan. Argeninac je u 45. minutu pokušao iz slobodnog udarca, ali je ponovo bio neprecizan. Juventus je poslednju veću priliku imao u 88. minutu kada je Sandro šutirao pravo u golmana. Na kraju 0:0.

Everton Luiz je za Spal igrao od 82. minuta i zaradio je žuti karton zbog oštrog starta na Barzaliju.

ITALIJA 1 – 29. KOLO

Udineze – Sasuolo 1:2 (1:1)