0

PREMIJER LIGA: Milivojević pogodio u pobedi Palasa

Objavljeno: 17.03.18 u 18:01

Nastavljeno je takmičenje u Premijer ligi, a u prvim mečevima 29. kola jedan od strelaca bio je i naš Luka Milivojević.

No, nije samo golom Milivojević pomogao pobedu svog tima nad Hadersfildom. Prvo je u 23. minutu dobro centrirao, da bi posle gužve Tomkins pogodio za 1:0, da bi Milivojević polovinom drugog dela, nakon što je Zanka skrivio penal, iskoristio najstrožu kaznu i povećao na nedostižnih 2:0. Ovo mu je bio osmi gol u sezoni.

Do pobede je stigao i Everton, i to preko Dženka Tosuna, koji je sa dva gola srušio Stouk.

VBA je bio bolji od Bornmuta sa 2:1. Poveo je VBA preko Rodrigesa, Ajb je poravnao 13 minuta pre kraja, ali je Stanislas u 89. minutu sjajnim slobodnim udarcem doneo pobedu svojoj ekipi.

Pet mečeva ovog kola odloženo je zbog FA kupa.