0
U pripremi

ŽIVO U IVANJICI: Tavamba prvo oboren, a onda se Kamerunac ozbiljno obrukao (VIDEO)

Objavljeno: 14.03.18 u 14:15

Za razliku od prvog poluvremena 0:0 u kom nije bilo većih šansi, drugo je daleko živahnije, a obrukao se napadač Partizana.

Već na samom startu drugog dela igre Leandre Tavamba je dobio loptu u kaznenom prostoru, zagradio se, a onda pao. Sudija Srđan Jovanović je odmahnuo rukom, a na usporenom snimku se video kontakt rukom sa Kornelijusom. Ipak, postavlja se pitanje da li dovoljan za nasjtrožu kaznu.

(Izvor: YouTube/BALKAN HIGHLIGHTS)

Potom, Kamerunac se propisno obrukao. Igrao se 51. minut kada je Pantić sjajno uposlio Tavambu koji je neometan sa pet metara od gola šutirao, traljavo, dovoljno da Karišik interveniše sa linije.