0

SERIJA A: Veroni gradski derbi, Vuković odličan

Objavljeno: 10.03.18 u 22:43

U jedinom meču dana 27. kola Serije A, Verona je na ‘Bentegodiju’ sa 1:0 (0:0) savladala gradskog rivala Kjevo i uključila ga u borbu za opstanak.

Veroni je gorelo pod nogama, a boljeg trenutka za vađenje nije bilo. Domaćin je slavio sa 1:0. Gol odluke pao je u 52. minutu posle kornera i prelepog gola Karaćiola. Srpski reprezentativac Jagoš Vuković odigrao je veoma dobar meč. Ivan Radovanović je igrao 90 minuta i zaradio je žuti karton.

Verona sada ima 22 osvojena boda i dalje je u zoni ispadanja, dok je Kjevo sa 25 blizu ivice ambisa.