0
ATP

ATP INDIJAN VELS: Kraj i za Troickog i Đerea

Objavljeno: 10.03.18 u 10:12

Srbija je ostala bez još dva predstavnika na renomiranom turniru u kalifornijskoj pustinji.

Viktor Troicki i Laslo Đere su eliminisani već u prvom kolu na Masters turniru u Indijan Velsu, popularno nezvaničnom ‘petom gren slemu’, nakon velike poznate četvorke.

Troicki je poražen od Mađara Martona Fušoviča 2:0 – 7:6 (7:3), 6:1. Srpski teniser je u prvom setu servirao za vođstvo od 1:0, ali je poklekao i kasnije ga izgubio u ‘taj-brejku’, da bi u nastavku potpuno pao i vrlo brzo morao da pruži ruku boljem rivalu.

Laslo Đere je učešće na startu turnira završio porazom od domaćeg takmičara iz SAD Tima Smičeka u dva brza seta. Rezultat je bio 6:2, 6:3, i u ovom susretu naš teniser nije imao previše šansi.

Preostaje nam da nade položimo u Novaka Đokovića, Filipa Krajinovića i Dušana Lajovića, koji svoje mečeve igraju naredne večeri.