0

PREMIJER LIGA: Arsenalov treći vezani poraz

Objavljeno: 04.03.18 u 16:21

Fudbaleri Brajtona savladali su Arsenal sa 2:1 u meču 29. kola Premijer lige.

Arsenal je do četvrtog vezanog poraza, od čega trećeg u Premijer ligi, stigao nakon katastrofalnog početka meča.  Prvo je Dank u sedmom minutu pogodio za 1:0, a 19 minuta kasnije Čeh je po drugi put vadio loptu iz mreže nakon pogotka Marija.

Stigle su „tobdžije“ do gola preko Obamejanga dva minuta pre odlaska na odmor, ali to je bilo sve.

U drugom poluvremenu, uprkos inicijativi Arsenala nije bilo ozbiljnijih prilika, pa je Brajton stigao do treće pobede na prethodnih pet mečeva, dok će navijači tima koji sa klupe predvodi Arsen Venger sa nestrpljenjem iščekivati reakciju uprave kluba.