0

BUNDESLIGA: Razigrani Rojs doneo ‘milionerima’ bod u Lajpcigu

Objavljeno: 03.03.18 u 21:03

Fudbaleri Lajpciga i Dortmunda remizirali su rezultatom 1:1, u meču 25. kola nemačkog šampionata.

Domaćin je tako i treću uzastopnu utakmicu ostao bez trijumfa, uprkos tome što su dobro otvorili ovaj susret i u 29. minutu poveli pogotkom Žan Kevina Ougustana.

Ipak deset minuta kasnije usledio je odgovor Marka Rojsa, koji je i u trećoj vezanoj utakmici od svog povratka na teren postogao pogodak, nakon asistencije Mahmuta Dauda.

Ispostavilo se da je to bio i konačan rezutat utakmice, pa je Borusija nastavila svoj nepobedivi niz pod dirigentskom palicom Petra Štegera, koji traje još od decembra prošle godine.