2

TOTALNI DEBAKL: Partizan ni po čemu dobrom neće pamtiti ovogodišnju Ligu šampiona

Objavljeno: 28.02.18 u 21:25

Vaterpolisti Partizana doživeli su i deveti poraz iz isto toliko kola u Ligi šampiona, a novi su doživeli večeras u Španiji od Barselonete rezultatom 16:5 (4:2, 2:2, 6:1, 4:0).

Partizan i ove sezone nastupa sa veoma mladim timom u vaterpolo Ligi šampiona, ali se ipak očekivalo da osvoje makar jedan bod u prethodnih devet utakmica.

Večeras su još jednom poraženi i to prilično ubedljivo u Barseloni, gde su uspeli koliko-toliko da odolevaju rivalu u prve dve četvrtine, ali ništa više od toga. Na kraju više nego ubedljiva pobeda Barselonete od 16:5 uz debakl crno-belih u drugom poluvremenu.

Najefikasniji na ovom susretu bili su Blai Malarah i Felipe Perone sa po tri gola za domaće, dok su strelci za Beograđane bili po jednom Ðorđe Vučinić, Petar Tomić, Marko Janković, Aleksandar Radanović i Nikola Radonjić.

Partizan je i dalje bez bodova, a možda će prve osvojiti u 14. marta kada će im rival biti nemački Hanover.