0

PRIMERA: Betis je ozbiljan tim i sve više gleda ka Evropi

Objavljeno: 26.02.18 u 23:10

U poslednje meču 25. kola španske Primere, fudbaleri Betisa slavili su novu pobedu u gostima, ovog puta protiv ekipe Levantea u Valensiji sa 2:0 (0:0).

Betis je u velikom naletu, otuda i ne čudi njihov skok na tabeli i sedma pozicija, neposredno iza gradskog rivala Sevilje i mesta koje vode u evropska takmičenja naredne sezone.

Sa druge strane, agonija Levantea se nastavlja, pošto mu je ovo čak 13. vezana utakmica u Primeri na kojoj nisu ostvarili trijumf.

Novi trijumf zeleno-beli su ostvarili u Valensiji protiv ekipe Levantea i to prilično ubedljivo, iako su rivala slomili tek u drugom poluvremenu.

Najpre je posle kornera sa desne strane Ćema savladao sopstvenog golmana i doveo goste u vođstvo u 55. minutu, da bi u 69. minutu sevnula kontra Betisa koju je vrlo uspešno rešio Serhio Leon postavivši konačnih 0:2.