0
ATP

ATP DUBAI: Troicki eliminisan već na startu

Objavljeno: 26.02.18 u 18:07

Stpski teniser Viktor Troicki je u prvom kolu ATP turnira serije 500 u Dubaiju poražen od Markosa Bagdatisa u dva seta.

Iskusni Kipranin je ovaj susret završio nakon 107 minuta igre, slaviši sa 7:5, 6:2 i tako se plasirao u narednu rundu.

Troicki je nakon izgubljenog bjeka u trećem gemu prvog seta uspeo da se vrati u meč, dođe do ribrejka u šestom gemu, a zatim je propustio još dve prilike da protivniku oduzme servis.

Ovakvi propusti skupo su ga koštali, pošto Bagdatis svoje šanse iskoristio, osvojio set i stekao psihološku prednost pred nastavak.

Drugi set nije doneo previše neizvesnosti, pošto je kiparski teniser lako slomio otpor našeg tenisera i plasirao se u drug kolo, gde ga čeka pobednik duela između Filipa Krajinovića i Italijana Tomasa Fabija.