0

NINE, DOKTORE FUDBALA: Sinonim za gospdoina u fudbalu i ‘elegantna štikla’ Srbina u Australiji (VIDEO)

Objavljeno: 25.02.18 u 10:55

U velikom gradskom derbiju je Sindej sa 3:1 savladao Vondererse na svom ‘Alijanc’ stadionu.

Asistent kod trećeg gola domaćina bio je srpski internacionalac Miloš Ninković.

Preko Rijere su gosti poveli u 10. minutu, činilo se da će to biti i rezultat na kraju poluvremena, ali je u pretposlednjem minutu regularnog dela Mierzejevski doneo izjednačenje. Isti fudbaler je napravio preokret odmah po početku druog dela meča, a nakon velike borbe je pitanje pobednika u 73. minutu otklonio Bobo.

Međutim golu nekadašnjeg špica Bešiktaša je prethodila sjajna minijatura Miloša Ninkovića. Srbin je prvo presekao loptu igračima Vonderersa, potom se sjurio ka golu rivala, da bi kada je navukao nekoliko defanzivaca protivničkog tima na sebe, ‘štiklom’ sjajno uposlio brazilskog napadača. Uostalom, pogledajte:

(Izvor: YouTube/Football Score)