Fudbal Evrokupovi The Best Of TimeOut
19:00 20.02.2018.

SJAJNA ATMOSFERA U MOSKVI: Zvezdine ‘nindže’ Ben i Donald u zagrljaju (VIDEO)

Moskovskih minus 10 nije uticalo na raspoloženje fudbalera Crvene zvezde na zvaničnom treningu pred revanš protiv CSKA.

Možda je čak imalo ‘kontra efekat’. Crveno-beli su bili nasmejani tokom, a i nakon treninga, koji iako je bio otvoren kratko za novinare, imao je šta da ‘ponudi’.

Tako smo videli ludi ‘ragbi’ trening na debelom minusu, a zatim i govor Vladana Milojevića igračima kojim im je dao jedne od poslednjih instrukcija uoči sutrašnje toliko važne utakmice.

Ona počinje u 18 časova, ukoliko drugačije ne odluče nadležni organi UEFA, jer je bilo najava da bi u slučaju minusa od 15 i kusur stepeni Celzijusa moglo da dođe do odlaganja susreta.

Za sada sve ide ka tome da će se meč igrati, a tako i misli dobro raspoloženih igrača Crvene zvezde. Iako obučeni kao ‘nindže’ zbog velike hladnoće, El Fadru Ben i Mičel Donald su se dobro zabavljali.

(Izvor: youtube / HOT SPORT)

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...