0

SUPERLIGA SRBIJE: Nišlije se ne šale, Radnički treći na tabeli

Objavljeno: 18.02.18 u 15:15

U nastavku prolećnog dela Superlige Srbije Radnički je na Čairu sa 4:0 (2:0) deklasirao Bačku i preuzeo treće mesto na tabeli.

Lišeni usluga svog najboljeg strelca Pavkova, Nišlije su vezale šestu pobedu u Superligi Srbije. To ih je sada dovelo na treće mesto između Crvene zvezde i Partizana. Sada se Evropa jasnije vidi iz Niša.

Radnički je poveo golom iskusnog napadača Stojanovića u 24.minutu iz penala, a samo tri minuta kasnije je isti igrač povisio na 2:0. Pred kraj utakmice Real sa Nišave je postigao još dva pogotka, a strelc je bio Petrović u 87. i  Stojanović je upisao het-trik u 90. minutu iz penala.

Nišlije sada imaju 42 osvojena boda, dok je Bačka ostala sa 21 osvojenim bodom na 13.mestu.