SERIJA A: Napoli minimalno – i Veštice znaju za pobedu

Objavljeno: 18.02.18 u 17:14

U veoma interesantnom meču je Benevento savladao ekipu Krotonea sa 3:2.

Pobede su upisali još Bolonja i Napoli na svojim terenima.

Krotono je u Beneventu stigao do vođstva u 11. minutu kada je Nalini proigrao Kroćatu za 1:0. Posle nešto ofanzivnije igre Veštica, Benevento stiže do izjednačenja u finišu poluvremena preko Sandra. U 65. minutu dolazi do preokreta, asistent kod prvog gola Beneventa, Viola, upisuje se u listu strelaca a sada je u ulozi asistenta bio srpski internacionalac, Filip Đuričić. Na 17 minuta do kraja Benali donosi neizvesnost golom za novo izjednačenje, da bi u 89. minutu Dijabate doneo treću pobedu domaćem timu u ovoj sezoni.

Bolonja je porazila Sasuolo na svom terenu sa 2:1. Domaći tim je do prednosti stigao preko Polija u 12. minutu, da bi Babakar izjednačio u finišu poluvremena. Jedan od glavnih krivaca za neuspeh Sasuola danas jeste Goldeniga. Fudbaler gostiju je u 86. minutu zaradio drugi žuti karton i napravio prekršaj iz kojeg je Bolonja dala gol preko Pulgara.

Napoli je golom Alana u 6. minutu došao do pobede protiv Spala.

ITALIJA 1 – 25. KOLO:

Udineze – Roma 0:2 (0:0)