0

FUDBALSKO REMEK-DELO: Rojsova ‘lepotica’ u Mehengladbahu, za TV špice! (VIDEO)

Objavljeno: 18.02.18 u 18:59

Trenutno je u toku utakmica između dve Borusije, u kojoj ona iz Dortmunda posle 45 minuta igre vodi na gostovanju u Mehengladbahu sa 1:0, zahvaljujući prelepom pogotku Marka Rojsa.

Kriln napadač „milionera“ napravio je pravu bravuru u 32. minutu utakmice i doneo svom timu vođstvo, protiv kluba u kojem je dobio prvu pravu šansu u Bundesligi.

Rojs je nakon asistencije Andrea Šilrea sa leve strane primio loptu primio loptu na desnoj ivici šesnaestrca Mehengladbaha, lepo se namestio i odmerenim šutem smestio loptu pod samu prečku gola Zomera, koji apsolutno ništa nije mogao u ovoj situaciji.