0

BUNDESLIGA: Majnc šokirao Berlin (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.18 u 22:43

U premijernom meču 23. kola Bundeslige Majnc je kao gost savldao Hertu 2:0 (1:0) i udaljio se od zone ispadanja.

Čudna je ekipa ta Herta, prošlo kolo pobedi trećeplasirani Bajer iz Leverkuzena, a onda na svom terenu izgubi od Majnca koji se bori za opstanak. Ali, zasluženo su gosti slavili na Olimpijskom stadionu u Berlinu.

Prvu šansu imali su u 14. minutu kada je pokušao Bergrin,ali je Jarstajn dobro intervenisao. Devet minuta kasnije Kvajson je imao šansu za Majnc, ali je ostalo 0:0. Ipak, u 40. minutu Kvajson je postigao prelep gol za – 1:0.

U drugom poluvremenu nije bilo promene odnosa snaga na terenu. Majnc je napadao, a inicijativa mu se ispaltila u 65.minutu kada je Kvajson postigao drugi gol za konačnih 2:0.