PRIMERA: Kristijano Ronaldo ne staje, novi het-trik Portugalca

Objavljeno: 10.02.18 u 22:37

Real Madrid je na svom terenu sa 5:2 poerazio ekipu Real Sosijedada.

Tri gola na meču postigao je Kristijano Ronaldo, dva tokom prvog dela igre.

Iz prvog napada su Madriđani stigli do gola. Ronaldo je proigrao Iska koji je savladao Ruljija u 1. minutu utakmice. U 27. je na 2:0 povisio Kristijano Ronaldo, a deset minuta kasnije, već je bilo 4:0. Prvo je Kros zatresao mrežu gostiju, pa potom još jednom portugalski internacionalac.

Mreže su u drugom poluvremenu mirovale do 74. minuta kada je Džon zatresao mrežu i uspeo da smanji zaostatak, međutim, Kristijano Ronaldo na deset minuta do kraja pogađa treći put večeras. Konačnih 5:2 je u 83. minutu postavio Iljaramendi.

Ranije danas je Eibar savladao na gostujućem terenu Leganes minimalnim rezultatom, a jedini strelac bio je Ramis u četvrtom minutu nadoknade. Posao gostima je dodatno olakšao Siovas koji je u 84. minutu zaradio drugi žuti karton i ostavio Leganes na cedilu.

ŠPANIJA 1 – 23. KOLO