0

SERIJA A: Roma najzad pobedila (VIDEO)

Objavljeno: 04.02.18 u 14:40

U prvom meču nedeljnog programa u Seriji A, Roma je kao gost savladala Veronu 1:0 (1:0), čime je sačuvala nadu u borbi za mesta koja vode u Ligu šampiona.

Roma je posle šest utakmica bez pobede slaivila u gradu Romea i Julije i to golom u 1. minutu utakmice. Strelac gola bio je Ander. ‘Vučica’ je posle gola nastavila sa napadima, ali se na kraju zadovoljila jednim golom. Promašivao je uglavnom Džeko, a sjajnu šansu u nadoknadi vremena imao je Strutman.

Verona je utakmicu završila sa deset igrača, pošto je isključen Fabri u 51.minutu. Za domaćina je svih 90 minuta odigrao Jagoš Vuković, dok je sa suprotne strane bio zamenik kapitena reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov.