0

EP U FUTSALU: Srbija do boda protiv Slovenije

Objavljeno: 30.01.18 u 20:40

Futsaleri Srbije uspeli su da naprave pravi podvig, i na otvaranju Evropskog prvenstva u futsalu dođu do remija protiv domaćina Slovenije, 2:2.

Naša selekcija je od četvrtog minuta gubila sa 1:0 golom Fetića, koji je šutem kroz noge savladao golmana Momčilovića

U međuvremenu su Rajčević i Kocić imali šanse, ali bez sreće, da bi u momentu kada je gol u mreži Slovenaca „visio“ u vazduhu, Fideršek je uposlio Vrhoveca koji je volejem duplirao vođstvo.

Od tog 15. minuta usledila je inicijativa Srbije, koja je urodila plodom već tri minuta kasnije preko Ramića.

Drugi deo igre nije doneo previše prilika, Slovenci su „umrtvili“ igru, i odolevali su sve do poslednjeg minuta, kada je Kocić pronašao Tomića za 2:2 28 sekundi pre kraja meča u „Stožicama“.

U narednom kolu našu selekciju očekuje duel sa Italijom, u četvrtak od 20:45.