0

SERIJA A: Inter baš u krizi, SPAL do boda u poslednjem minutu

Objavljeno: 28.01.18 u 14:30

Fudbaleri SPAL-a i Intera podelili su bodove u meču 22. kola Serije A, pošto je meč u Ferari završen rezultatom 1:1.

Inter još uvek nije zabeležio pobedu u ovoj godini, dok je na prethodne tri utakmice remizirao a pre toga poražen od Sasuola i Udinezea, pa, uključujući i remi sa Juventusom, „neroazuri“ na slast trijumfa čekaju još od 3. decembra 2017, kada su Kjevu dali pet golova.

Činilo se da će, nakon autogola Vikarija u 48. minutu i stići do trijumfa uprkos jalovim napadima u prvom poluvremenu i tek jednoj šansi Kandreve. Ali, SPAL je pretio, nije se predavao, šut Jasmina Kurtića završio je preko gola. Ne i udarac Palosčija, koji je glavom u samoj završnici meča poravnao na 1:1.

Šok kao da je vezao noge Interu, pa je SPAL mogao i do pobede, ali je udarac Grasija sa ivice kaznenog prostora otišao preko gola.

Ovim remijem SPAL je, uz meč više, prišao na bod Krotoneu koji se nalazi van zone ispadanja, dok je Inter ostao na četvrtom mestu, ali će ga Roma sustući ukoliko savlada Sampdoriju.