0

PRIMERA: Neko je morao da plati Realov ceh, namestilo se da to bude Deportivo

Objavljeno: 21.01.18 u 18:10

Real se raspucao u meču protiv Deportiva i goste u La Korunju ispratio sa čak sedam golova u pobedi od 7:1 (2:1).

Često smo u sportu svedoci da se ekipe raspucaju tek nakon što protivnički tim prvi zada udarac i povede. Tako je bilo i na ‘Santjago Bernabeu’ ovog popodneva na kom je Deportivo prvi došao u vođstvo golom Adrijana u 23. minutu.

Međutim, od tog momenta krenula je kanonada ‘kraljevskog kluba’ koju je započeo Načo u 32. minutu na asistenciju Marsela, a Brazilac je bio asistent i deset minuta kasnije Geretu Bejlu, čime je Real preokrenuo rezultat već do poluvremena.

A u nastavku – nastavak goleade. Pogađali su redom na svakih 10 minuta Bejl u 58. minutu, Modrić u 68. i Ronaldo u 78. Posao su samo dovršili Ronaldo u 84. i Načo u 88. minutu svojim drugim pogocima.

Real je tako prekinuo niz od tri vezana meča bez pobede i vratio se u zonu koja vodi u Ligu šampiona, ali daleko od toga da će ovako ubedljiv trijumf ugasiti ‘vatru’ koja gori u Madridu.