0

PREMIJER LIGA: Totenhem se sampleo na ‘Sent Meriju’, Liga šampiona lagano izmiče (VIDEO)

Objavljeno: 21.01.18 u 19:03

„Pevci“ se sa gostovanja na jugu Engleske vraćaju samo sa jednim bodom, pošto su u meču sa Sautemptonom odigrali 1:1, u utakmici 24. kola engleskog šampionata.

Oba pogotka na ovoj utakmici viđena su u prvih 20 minuta utakmice i oba su bila delo gostujućih fudbalera, koji po jednom zatreli mrežu na obe strane terena.

Najpre je u 15. minutu Dejvison Sančez nespretno reagovao i savladao svog golmana Majkla Vorma, a svega tri minuta kasnije Hari Kejn je svojim 21. golom u sezoni vratio Totenhemu rezultatski egal.

Ekipa Maurisija Poketina imala je u 30. minutu veliku šansu za potpuni preokret, međutim Musa Sisoko nije imao ni sreće, pošto je njegov udarac završio za malo pored gola. Dobru šansu je imao i domaćin sedam minuta kasnije, preko Džeka Stivensa, ali rezltat je ostao nepromenjen.

U nastavku je Totenhem svim silama želeo da dođe do sva tri boda, koja bi im omogućila povratak na četvrtu poziciju, isped Liverpula, a najbolje šanse za drugi pogodak imali su Hari Kejn u 68. minutu, ali i poslednjim minutima utakmice. Između dve Kejnove prilike zapretio je i Erik Lamela u 84. minutu, ali sve te pobrojane šanse ipak nisu dale rezultate.

Sa druge strane Svecima, za koje je celu utakmicu igrao Dušan Tadić, pobedu je mogao da donese Sofijan Bafal, ipak na kraju je ostalo 1:1.