0
Odbojka

CEV KUP: Vojvodina poražena u prvom meču osmine finala!

Objavljeno: 17.01.18 u 21:10

Novosadski tim je večeras na svom terenu doživeo poraz od poljske Aseko Resovije, rezultatom 3:1, po setovima (25:21, 25:22, 21:25 i 25:20).

Vojvodina je u prvom meču osmine filana Kupa Cev, poklekla nakon 109. minuta igre, a u revanšu u Poljskoj ih očekuje težak zadatak, pošto im je na ovom gostovanju za takozvnai „zlatni set“ neophodna pobeda sa maksimalno jednim izgubljenim setom.

Revanš meč će se odigrati za dve edmice, u sredu, 31. januara od 18 časova u Žešuvu. Pobednik ovog dvomeča će se u četvrtfinalu sastatu sa pobednikom iz dvoboja Ažaksjo-Amrislila.