0

PRIMERA: Selta izvukla živu glavu, kako je moguće da Levante nije dao gol iz šest zicera? (VIDEO)

Objavljeno: 14.01.18 u 14:12

Ko je igrao igru ‘gol-gol’, verovatno je kosu sebi isčupao, baš kao i svi navijači na stadionu u Valensiji. Levante – Selta 0:1 (0:1).

Selta je u Valensiju stigla na noge Levanteu, koji se nalazi u velikoj krizi i sebi nisu smeli da dozvole poraz danas. I sve su učinili da to izbegnu, ali neka ‘viša sila’ bila je protiv njih.

Trenutak odluke videli smo u 37. minutu kada su Pjone Sisto i Jago Aspas izbacili kompletnu odbranu domaćih i napadač Selte nije imao problem da zatrese mrežu.

A onda smo u drugom poluvremenu videli invaziju Levantea na gol gostiju iz Viga. Nema ko nije pokušavao da ga ugrozi, a najviše Boateng koji je sam imao četiri mrtve šanse, ali je Ruben Blanko svaki put bio uspešniji od njega.

Neke od odbrana bile su za TV špice, i tamo će se gotovo izvesno naći. Golman Selte je apsolutni ‘meč-viner’.