0

VIKTORIJA SE ZAHUKTAVA: Partizanov evropski rival zatrpao gol protivnika, novo pojačanje već rešeta!

Objavljeno: 13.01.18 u 15:59

Fudbaleri Plzenja upisali su ubeljivu pobedu u prijateljkom meču sa ekipom Banika iz Sokolova.

Partizanov rival u šesnaestini finala Lige Evrope, je sedmoplasiranu ekipu druge lige Češke savladao rezultatom 6:0 (2:0), pokazavši tako da polako hvataju zalet.

Na ovoj utakmici posebno se istakao Tomaš Hori, najnovija akvizicija češkog prvaka, koji je u drugom poluvremenu postigao dva pogotka u razmaku od petnaestak minuta. Pored Horija u strelce su se još upisali i Kolar, Kopic, Bakoš (pen), Ivanšic.

Naredna prijateljska utakmica možda će i najbolje oslikati snagu Plzenja, pošto će im rival biti učesnik druge faze Lige šampiona, švajcarski Bazel. Ovaj meč na programu je 17. januara.