0

LIGA ŠAMPIONA: Partizan bez šansi protiv Barselonete

Objavljeno: 13.01.18 u 20:36

Vaterpolisti Partizana doživeli su i šesti poraz u Ligi šampiona iz isto toliko utakmica, pošto je večeras od njih na Banjici večeras bila bolja Barseloneta, rezultatom 15:5.

Crno-beli nisu uspeli da pruže jači otpor favorizovanom rivalu, koji je već do sredine druge četvrtine otišao na plus četiri, a na veliki odmor se otišlo rezultatom 7:3.

U nastavku je španski tim nastavio u istom ritmu, pa su izabranici Stefana Ćirića do kraja doživeli težak poraz.

Kod Barselonete po tri pogotka su postigli Perone i Farmera, dok je kod Partizana dva pogotk postigao Radonjić.

Partizan u narednom kolu gostuje u Breši u poslednjem meču drupne faze takmičenja, a ovaj susret na programu je 24. januara.