0

KAKVA MAJSTORIJA: Nemanja Maksimović dobio šansu od starta, zahvalio se tako što je ‘skinuo paučinu’ (VIDEO)

Objavljeno: 09.01.18 u 23:05

Rapsodija Valensije u revanš meču Kupa Kralja protiv Las Palmasa.

Uspeo je Las Palmas da u prvoj utakmici izvuče remi (1:1) ali mu sada definitivno sledi eliminacija.

Iako je tek polovina drugog poluvremena, Valensija gotovo da je rešila ovu utakmicu. A u tom je učestvovao i srpski reprezentativac. Nemanja Maksimović je postigao gol za vođstvo 3:0 svog tima.

Pre njega je novajlija iz Atletiko Madrida Vijeto pogađao u finišu prvog i na početku drugog poluvremena, da bi Maksimović potom povisio na 3:0 maestralnim udarcem. Srbin je prihvatio loptu izvan kaznenog prostora Las Palmasa, odmah se okrenuo ka golu i bez puno razmišljanja uputio veoma precizan udarac koji golman Raul nikako nije mogao da spreči. Potom je Vijeto još jednom pogodio mrežu gostiju i za sada je 4:0 na Mestalji.