0

PRIMERA: Autogol i penal za pobedu Valensije nad Kataloncima

Objavljeno: 06.01.18 u 18:15

Fudbaleri Valensije slavili su na svom terenu protiv Đirone sa 2:1, u utakmici 18. kola španskog šampionata.

„Slepi miševi“ su na svojoj mestalji do svoje 11 prvenstvene pobede stigli nakon preokreta, pošto su gosti u ranoj fazi utakmice došli do prednosti. Stelac za Đironu bio je Portu, u osmom minutu susreta.

Domaćin je ipak do sredine prvog poluvremena uspeo da vrati rezultat u egal i to autogolom Žonasa Romalja u 17. minutu.

Ovo je bio i konačan rezultat prvog poluvremena, a do potpunog preokreta došlo je već na startu drugog, kada je Dani Pareho u 48. minutu realizovao najstrožu kaznu i postavio, ispostaviće se, konačan rezultat ovog susreta.

Do kraja je Valensija imala još nekoliko prilika da slavi i ubeldjivije, međutim promene rezultata nije bilo.