0

OD OVOGA ODBRANE NEMA: Radovanovićeva ‘bomba’ oglasila start Serije A u novoj godini, Tomović autogolom vratio meč na početak (VIDEO)

Objavljeno: 05.01.18 u 18:49

Fudbaleri Kjeva trenutno na svom stadionu igraju meč 20. kola italijanskog šampionata protiv Udinezea, a rezultat posle prvog poluvremena glasi 1:1.

Vodeći pogodak na stadionu „Bentegodi“ u Veroni delo je nekadašnjeg fudbalera Partizana, Ivana Radovanovića, koji je u devetom minutu topovski šutirao sa dvadesetak metara udaljenosti, a njegova lopta je od prečke završila u mreži za vođstvo „letećih magaraca“.

Ipak u finišu poluvremena poravnanje je gostima doneo autogolom Nenad Tomović. pa se na odmor otišlo sa egal rezultatom.