(FOTO: STARSPORT)

OZBILJNO SE PRIPREMA ZA NASTAVAK SEZONE: Kostić strelac i asistent u pobedi HSV-a nad Malagom (VIDEO)

Objavljeno: 04.01.18 u 20:12

Srpski reprezentativac odigrao je odličan meč protiv španskog tima, u sklopu priprema za prolećni deo sezone.

Hamburger je u prijateljskoj utakmici, odigranoj u Kadizu, bio bolji od Malage rezultatom 2:1, a prvi gol na utakmici postigao je Filip Kostić.

Naš krilni napadač je u sedmom minutu utakmice odlično ispratio akciju saigrača i jednu odbijenu loptu nakon šuta Vuda prosledio u mrežu Malage.

To je bio i konačan rezultat prvog poluvremena, a u nastavku su Andalužani izjednačili preko En Nasirija, da bi u finišu utakmice pobedu nemačkom timu doneo Sejad Salihović na Kostićevu asistenciju.