PREMIJER LIGA: Liverpul u 94. do pobede, Lester silan

Objavljeno: 01.01.18 u 17:56

U mečevima od 16 časova engleske Premijer lige Liverpul, Lester i Njukasl su zabeležili trijumfe.

Fudbaleri Njukasla su sa 1:0 slavili protiv Stouka golom Pereza u 73. minutu.

‘Lisice’ su bile ubedljive protiv Hadersfilda, slavio je Lester 3:0, i to sasvim zasluženo, pošto su tokom čitavih 90 minuta diktirali tempo i imali više prilika od gostiju. Strelci su bili Marez u 53, Slimani u 60. i Olbrajton u završnici meča. Pobeda je mogla da bude i ubedljivija, ali je gol Olbrajtona poništen zbog ofsajda.

Liverpul je do pobede nad Barnlijem stigao u nadoknadi vremena, kada je nakon slobodnog udarca i pokušaja Lovrena glavom Klavan skrenuo loptu u gol. Prethodno, „redsi“ su poveli preko Manea u 61, dok je poravnao Gudsmundson u 87. minutu meča.