0

PREMIJER LIGA: Kejnov šou u Barnliju za ubedljivu pobedu Totenhema (VIDEO)

Objavljeno: 23.12.17 u 20:38

Londonski „pevci“ su ostvarili ubeljivu pobednu na gostovanju ekipi Barnlija rezultatom 3:0, u utakmici 19 kola engleskog šampionata.

Ekipa Maurisija Poketina je tako nastavila trku za mestom koje vodi u Ligu šampiona, a najzaslužniji za deseti trijumf Totenhema u sezoni bio je Hari Kejn, koji je postigao sva tri pogotka na utakmici.

Totenhem je u potpunosti opravdao ulogu favorita na jednom nezgodnom gostovanju, a posao im je olakšalo odlično otvaranje utakmice u kome je Kejn već u sedmom minutu doneo prednost svom timu, nakon jedanaesterca koji je iznudio Dele Ali.

Prvo poluvreme završeno je minimalnim vođstvom londonskog tima, koji je kontrolisao situaciju na terenu, a sredinom drugog poluvremena najbolji engleski napadač je sa još dva pogotka dotukao domaćina.

Kejn je najpre u 69. minutu iskoristio asistenciju Sisoka da duplira prednost, a deset minuta kasnije materijalizovao je i proigravanje Dele Alija i tako stavio tačku na utakmicu, kompletiravši het-trik